Challonge

Challonge jest popularnym generatorem drzewek turniejowych. W celu ułatwienia Wam wzięciu udziału w naszych turniejach zdecydowaliśmy się na wprowadzenie niewielkich zmian na naszej stronie. Dodaliśmy wtyczkę, która powinna oferować te same opcje, co strona challonge.com. Jednakże, jak się okazało, pojawiły się utrudniania związane ze zgłaszaniem wyników. Wtyczka umożliwia rejestrowanie się na turniej, podgląd drzewka, ale raportować mogą jedynie użytkownicy, którzy posiadają konto challonge i to jego użyli podczas zapisywania się na turniej. W związku z tym sugerujemy używać tej właśnie strony, wtyczka niech pozostanie narzędziem pomocniczym. 

Jak to działa?

Aby zapisać się na turniej musicie poczekać, aż pojawi się on w prawym panelu bocznym na naszej stronie głównej. Następnie klikacie zielony przycisk „Singup”. Panel jest widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podajecie nazwę użytkownika w programie Pokemon Trading Card Game Online. W ten sposób będziecie się mogli odnaleźć swojego przeciwnika (i wzajemnie). Przed każdym turniejem będzie obowiązywał krótki okres na „Checkin”. W tym czasie musicie potwierdzić swoją obecność. W tym celu należy kliknąć błękitny przycisk, który pojawi się na stronie głównej. W każdym momencie możecie zrezygnować z grania w turnieju. Odpowiednia opcja „Forfeit” pojawi się już po jego starcie.

 

 

 

 

 

Po skończonej grze gracze muszą zgłosić swój wynik. Możecie to zrobić poprzez kliknięcie opcji „Report” na stronie głównej, albo po wybraniu turnieju, w oknie z drabinką.

Widok na stronie głównej:

 

 

 

Przyciski w oknie z drabinką:

 

 

Spinacz pozwala Wam na dołączenie załączników. Zalecamy robienie screenów po wygranej grze, będzie to potwierdzało potwierdzić wynik w przypadku jakiegoś nieporozumienia. Przykładowy screen macie poniżej. Zwróćcie uwagę na to, aby screen zawierał nick Waszego przeciwnika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do Nas
Loading...